ASRM2JA47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ASRM2JA47K0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASRM2JA47K0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 47K OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.ASRM2JA47K0.pdf2.ASRM2JA47K0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASRM2JA47K0
Varenummer ASRM2JA47K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 47K OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 368286 pcs Datablad 1.ASRM2JA47K0.pdf2.ASRM2JA47K0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -1800ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serie ASRM Modstand 47 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne ASRM2JA47K0TB
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 47 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film