CF18JA1R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JA1R80 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF18JA1R80
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 1.8 OHM 1/8W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF18JA1R80.pdf2.CF18JA1R80.pdf
  • Besked
Specifikationer for CF18JA1R80
Varenummer CF18JA1R80 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 1.8 OHM 1/8W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16727504 pcs Datablad 1.CF18JA1R80.pdf2.CF18JA1R80.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CF Modstand 1.8 Ohms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1/8 1.8 5% T