CF18JA220K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JA220K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF18JA220K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 220K OHM 1/8W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF18JA220K.pdf2.CF18JA220K.pdf
  • Besked
Specifikationer for CF18JA220K
Varenummer CF18JA220K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 220K OHM 1/8W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17197284 pcs Datablad 1.CF18JA220K.pdf2.CF18JA220K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -850ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CF Modstand 220 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1/8 220K 5% T