CF1GT39R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF1GT39R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 39 OHM 1W 2% AXIAL
Dataark: 1.CF1GT39R0.pdf2.CF1GT39R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF1GT39R0
Varenummer CF1GT39R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 39 OHM 1W 2% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2345342 pcs Datablad 1.CF1GT39R0.pdf2.CF1GT39R0.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie CF Modstand 39 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 39 Ohms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sammensætning Carbon Film