CF1JT300R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT300R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF1JT300R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 300 OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF1JT300R.pdf2.CF1JT300R.pdf
  • Besked
Specifikationer for CF1JT300R
Varenummer CF1JT300R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 300 OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2139349 pcs Datablad 1.CF1JT300R.pdf2.CF1JT300R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie CF Modstand 300 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1 300 5% R