CF1JT330R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT330R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF1JT330R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 330 OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF1JT330R.pdf2.CF1JT330R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF1JT330R
Varenummer CF1JT330R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 330 OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2196072 pcs Datablad 1.CF1JT330R.pdf2.CF1JT330R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie CF Modstand 330 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1 330 5% R