CF1JT470K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT470K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF1JT470K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 470K OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF1JT470K.pdf2.CF1JT470K.pdf
  • Besked
Specifikationer for CF1JT470K
Varenummer CF1JT470K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 470K OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2046891 pcs Datablad 1.CF1JT470K.pdf2.CF1JT470K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -850ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie CF Modstand 470 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1 470K 5% R