CF2JT62K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT62K0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF2JT62K0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 62K OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF2JT62K0.pdf2.CF2JT62K0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF2JT62K0
Varenummer CF2JT62K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 62K OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1360049 pcs Datablad 1.CF2JT62K0.pdf2.CF2JT62K0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -500ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serie CF Modstand 62 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 2 62K 5% R