CFM12JT620K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT620K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM12JT620K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 620K OHM 1/2W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM12JT620K.pdf2.CFM12JT620K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CFM12JT620K
Varenummer CFM12JT620K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 620K OHM 1/2W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13450640 pcs Datablad 1.CFM12JT620K.pdf2.CFM12JT620K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -850ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serie CFM Modstand 620 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CFM 1/2 620K 5% R
S620KHTR
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 620 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film