CFM12JT680K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT680K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM12JT680K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 680K OHM 1/2W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM12JT680K.pdf2.CFM12JT680K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CFM12JT680K
Varenummer CFM12JT680K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 680K OHM 1/2W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13046657 pcs Datablad 1.CFM12JT680K.pdf2.CFM12JT680K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -850ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serie CFM Modstand 680 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CFM 1/2 680K 5% R