CFM12JT910K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT910K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM12JT910K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 910K OHM 1/2W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM12JT910K.pdf2.CFM12JT910K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CFM12JT910K
Varenummer CFM12JT910K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 910K OHM 1/2W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1011050 pcs Datablad 1.CFM12JT910K.pdf2.CFM12JT910K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -850ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serie CFM Modstand 910 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne S910KHCT
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 910 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film