CFM12JT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT910R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM12JT910R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 910 OHM 1/2W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM12JT910R.pdf2.CFM12JT910R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CFM12JT910R
Varenummer CFM12JT910R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 910 OHM 1/2W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 856080 pcs Datablad 1.CFM12JT910R.pdf2.CFM12JT910R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serie CFM Modstand 910 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne S910HCT
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 910 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film