CSR0603FT25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FT25L0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSR0603FT25L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.025 OHM 1% 1/8W 0603
Dataark: 1.CSR0603FT25L0.pdf2.CSR0603FT25L0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSR0603FT25L0
Varenummer CSR0603FT25L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.025 OHM 1% 1/8W 0603 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 758020 pcs Datablad 1.CSR0603FT25L0.pdf2.CSR0603FT25L0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±300ppm/°C
Leverandør Device Package 0603 Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie CSR Modstand 25 mOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric) Andre navne CSR 1/8 0.025 1% R