CSR1225FT20L0
Produkt oversigt
Varenummer: CSR1225FT20L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.02 OHM 1% 3W 2512 WIDE
Dataark: 1.CSR1225FT20L0.pdf2.CSR1225FT20L0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CSR1225FT20L0
Varenummer CSR1225FT20L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.02 OHM 1% 3W 2512 WIDE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 322910 pcs Datablad 1.CSR1225FT20L0.pdf2.CSR1225FT20L0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package 1225 Størrelse / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Serie CSR Modstand 20 mOhms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Andre navne CSR 3 0.02 1% R