| Varenummer | CSRN2010JTR150 | Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
|---|---|---|---|
| Beskrivelse | RES SMD 0.15 OHM 5% 1W 2010 | Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde Tilgængelig | 1385747 pcs | Datablad | 1.CSRN2010JTR150.pdf2.CSRN2010JTR150.pdf |
| Spændingsværdi - AC | - | Spænding - Arbejde | 1W |
| Spænding - Opdeling | 2010 | Tykkelse (Max) | ±250ppm/°C |
| Størrelse / Dimension | 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm) | Serie | CSRN |