CSRN2010JTR470
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CSRN2010JTR470 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSRN2010JTR470
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES SMD 0.47 OHM 5% 1W 2010
Dataark: 1.CSRN2010JTR470.pdf2.CSRN2010JTR470.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSRN2010JTR470
Varenummer CSRN2010JTR470 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beskrivelse RES SMD 0.47 OHM 5% 1W 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1239587 pcs Datablad 1.CSRN2010JTR470.pdf2.CSRN2010JTR470.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 1W
Spænding - Opdeling 2010 Tykkelse (Max) ±250ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm) Serie CSRN
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarisering 2010 (5025 Metric)
Andre navne CSRN 1 0.47 5% R