HDM12JA100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM12JA100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HDM12JA100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL
Dataark: 1.HDM12JA100R.pdf2.HDM12JA100R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for HDM12JA100R
Varenummer HDM12JA100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4213593 pcs Datablad 1.HDM12JA100R.pdf2.HDM12JA100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -500/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Serie HDM Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne HDM 1/2 100 5% T