HPC12FT2R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HPC12FT2R50 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HPC12FT2R50
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.5 OHM 1% 5W 5048 WIDE
Dataark: 1.HPC12FT2R50.pdf2.HPC12FT2R50.pdf
  • Besked
Specifikationer for HPC12FT2R50
Varenummer HPC12FT2R50 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.5 OHM 1% 5W 5048 WIDE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4581 pcs Datablad 1.HPC12FT2R50.pdf2.HPC12FT2R50.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±150ppm/°C
Leverandør Device Package SMD Størrelse / Dimension 0.480" L x 0.500" W (12.19mm x 12.70mm)
Serie HPC Modstand 2.5 Ohms
Power (Watts) 5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Wide 5048 (127122 Metric) 4850 J-Lead Andre navne HPC 12 2.5 1% R