HVAM75FBC500M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVAM75FBC500M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HVAM75FBC500M
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 500M OHM 1% 7.5W AXIAL
Dataark: HVAM75FBC500M.pdf
  • Besked
Specifikationer for HVAM75FBC500M
Varenummer HVAM75FBC500M Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 500M OHM 1% 7.5W AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1876 pcs Datablad HVAM75FBC500M.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.310" Dia x 3.125" L (7.87mm x 79.38mm)
Serie HVAM Modstand 500 MOhms
Power (Watts) 7.5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 225°C
Funktioner High Voltage Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 500 MOhms ±1% 7.5W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film Sammensætning Metal Film