HVCB1206FTC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206FTC100M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HVCB1206FTC100M
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100M OHM 1% 1/3W 1206
Dataark: 1.HVCB1206FTC100M.pdf2.HVCB1206FTC100M.pdf
  • Besked
Specifikationer for HVCB1206FTC100M
Varenummer HVCB1206FTC100M Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100M OHM 1% 1/3W 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 38943 pcs Datablad 1.HVCB1206FTC100M.pdf2.HVCB1206FTC100M.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package 1206 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie HVC Modstand 100 MOhms
Power (Watts) 0.333W, 1/3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Andre navne HVCB 1206 T2 100M 1% R