HVCB2010JTL221K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2010JTL221K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HVCB2010JTL221K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 221K OHM 5% 1W 2010
Dataark: 1.HVCB2010JTL221K.pdf2.HVCB2010JTL221K.pdf
  • Besked
Specifikationer for HVCB2010JTL221K
Varenummer HVCB2010JTL221K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 221K OHM 5% 1W 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6211 pcs Datablad 1.HVCB2010JTL221K.pdf2.HVCB2010JTL221K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package 2010 Størrelse / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serie HVC Modstand 221 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2010 (5025 Metric) Andre navne HVCB 2010 T0 221K 5% R