HVCB2010KTL560K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HVCB2010KTL560K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 560K OHM 10% 1W 2010
Dataark: 1.HVCB2010KTL560K.pdf2.HVCB2010KTL560K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for HVCB2010KTL560K
Varenummer HVCB2010KTL560K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 560K OHM 10% 1W 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 78451 pcs Datablad 1.HVCB2010KTL560K.pdf2.HVCB2010KTL560K.pdf
Tolerance ±10% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package 2010 Størrelse / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serie HVC Modstand 560 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2010 (5025 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.030" (0.76mm)
Funktioner High Voltage, Pulse Withstanding Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 560 kOhms ±10% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sammensætning Thick Film