KAL25JB30R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: KAL25JB30R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CHAS MNT 30 OHM 5% 25W
Dataark: KAL25JB30R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for KAL25JB30R0
Varenummer KAL25JB30R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CHAS MNT 30 OHM 5% 25W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60168 pcs Datablad KAL25JB30R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±30ppm/°C
Størrelse / Dimension 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serie KAL
Modstand 30 Ohms Power (Watts) 25W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial, Box
Driftstemperatur -55°C ~ 275°C Monteringsfunktion Flanges
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.577" (14.66mm)
Funktioner Moisture Resistant Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 30 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sammensætning Wirewound