KAL25JB40R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL25JB40R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: KAL25JB40R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CHAS MNT 40 OHM 5% 25W
Dataark: 1.KAL25JB40R0.pdf2.KAL25JB40R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for KAL25JB40R0
Varenummer KAL25JB40R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CHAS MNT 40 OHM 5% 25W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 52260 pcs Datablad 1.KAL25JB40R0.pdf2.KAL25JB40R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±30ppm/°C
Størrelse / Dimension 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serie KAL
Modstand 40 Ohms Power (Watts) 25W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial, Box
Andre navne KAL 25 40 5% B