KAL50JB3K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50JB3K30 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: KAL50JB3K30
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CHAS MNT 3.3K OHM 5% 50W
Dataark: 1.KAL50JB3K30.pdf2.KAL50JB3K30.pdf
  • Besked
Specifikationer for KAL50JB3K30
Varenummer KAL50JB3K30 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CHAS MNT 3.3K OHM 5% 50W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 43716 pcs Datablad 1.KAL50JB3K30.pdf2.KAL50JB3K30.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Størrelse / Dimension 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serie KAL
Modstand 3.3 kOhms Power (Watts) 50W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial, Box
Andre navne KAL 50 3.3K 5% B