LVM5JB10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
LVM5JB10L0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LVM5JB10L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.01 OHM 5W 5% RADIAL
Dataark: 1.LVM5JB10L0.pdf2.LVM5JB10L0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for LVM5JB10L0
Varenummer LVM5JB10L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.01 OHM 5W 5% RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 176284 pcs Datablad 1.LVM5JB10L0.pdf2.LVM5JB10L0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
Serie LVM Modstand 10 mOhms
Power (Watts) 5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Andre navne LVM 5 0.01 5% B