LVM5JB15L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LVM5JB15L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.015 OHM 5W 5% RADIAL
Dataark: 1.LVM5JB15L0.pdf2.LVM5JB15L0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LVM5JB15L0
Varenummer LVM5JB15L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.015 OHM 5W 5% RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60776 pcs Datablad 1.LVM5JB15L0.pdf2.LVM5JB15L0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Radial Lead Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
Serie LVM Modstand 15 mOhms
Power (Watts) 5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Driftstemperatur -55°C ~ 250°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 1.047" (26.60mm)
Funktioner Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 15 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Foil Sammensætning Metal Foil