LVM5JB62L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
LVM5JB62L0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LVM5JB62L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CERAMIC 0.062 OHM 5W 5% VERT
Dataark: 1.LVM5JB62L0.pdf2.LVM5JB62L0.pdf
  • Besked
Specifikationer for LVM5JB62L0
Varenummer LVM5JB62L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CERAMIC 0.062 OHM 5W 5% VERT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 158577 pcs Datablad 1.LVM5JB62L0.pdf2.LVM5JB62L0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
Serie LVM Modstand 62 mOhms
Power (Watts) 5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Andre navne LVM 5 0.062 5% B