MLFM1BTS100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MLFM1BTS100K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100K OHM 0.1% 1W MELF 0207
Dataark: MLFM1BTS100K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MLFM1BTS100K
Varenummer MLFM1BTS100K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100K OHM 0.1% 1W MELF 0207 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 184476 pcs Datablad MLFM1BTS100K.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±15ppm/°C
Leverandør Device Package 0207 Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MLFM Modstand 100 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 100 kOhms ±0.1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Sammensætning Thin Film