MLFM1DTC200K
Produkt oversigt
Varenummer: MLFM1DTC200K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 200K OHM 0.5% 1W MELF 0207
Dataark: MLFM1DTC200K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MLFM1DTC200K
Varenummer MLFM1DTC200K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 200K OHM 0.5% 1W MELF 0207 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 762647 pcs Datablad MLFM1DTC200K.pdf
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package 0207 Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MLFM Modstand 200 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 200 kOhms ±0.5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Sammensætning Thin Film