MR1JB50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR1JB50L0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MR1JB50L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.05 OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.MR1JB50L0.pdf2.MR1JB50L0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for MR1JB50L0
Varenummer MR1JB50L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.05 OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 119829 pcs Datablad 1.MR1JB50L0.pdf2.MR1JB50L0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.135" Dia x 0.385" L (3.43mm x 9.78mm)
Serie MR Modstand 50 mOhms
Power (Watts) 1W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne MR 1 0.05 5% B