MR3FT50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3FT50L0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MR3FT50L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.05 OHM 3W 1% AXIAL
Dataark: 1.MR3FT50L0.pdf2.MR3FT50L0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for MR3FT50L0
Varenummer MR3FT50L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.05 OHM 3W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 65131 pcs Datablad 1.MR3FT50L0.pdf2.MR3FT50L0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Serie MR Modstand 50 mOhms
Power (Watts) 3W Emballage Cut Tape (CT)