NWW2FTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
NWW2FTR100 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: NWW2FTR100
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.1 OHM 1.5W 1% AXIAL
Dataark: 1.NWW2FTR100.pdf2.NWW2FTR100.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for NWW2FTR100
Varenummer NWW2FTR100 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.1 OHM 1.5W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 191023 pcs Datablad 1.NWW2FTR100.pdf2.NWW2FTR100.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±90ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serie WW Modstand 100 mOhms
Power (Watts) 2.5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne NWW 2 0.1 1% R