NWW5FT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
NWW5FT100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: NWW5FT100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100 OHM 5W 1% AXIAL
Dataark: 1.NWW5FT100R.pdf2.NWW5FT100R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for NWW5FT100R
Varenummer NWW5FT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100 OHM 5W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 124098 pcs Datablad 1.NWW5FT100R.pdf2.NWW5FT100R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serie WW Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne NWW 5 100 1% R