PCB10JB4R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB10JB4R00 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PCB10JB4R00
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CERAMIC 4 OHM 10W 5% WW
Dataark: PCB10JB4R00.pdf
  • Besked
Specifikationer for PCB10JB4R00
Varenummer PCB10JB4R00 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CERAMIC 4 OHM 10W 5% WW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6861 pcs Datablad PCB10JB4R00.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 1.902" L x 0.374" W (48.30mm x 9.50mm)
Serie CB Modstand 4 Ohms
Power (Watts) 10W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne PCB 10 4 5% B