PCB15JB9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB15JB9R10 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PCB15JB9R10
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CERAMIC 9.1 OHM 15W 5% WW
Dataark: PCB15JB9R10.pdf
  • Besked
Specifikationer for PCB15JB9R10
Varenummer PCB15JB9R10 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CERAMIC 9.1 OHM 15W 5% WW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5359 pcs Datablad PCB15JB9R10.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±800ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 1.902" L x 0.500" W (48.30mm x 12.70mm)
Serie CB Modstand 9.1 Ohms
Power (Watts) 15W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne PCB 15 9.1 5% B