PRNF14FTD6K19
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRNF14FTD6K19 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PRNF14FTD6K19
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 6.19K OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.PRNF14FTD6K19.pdf2.PRNF14FTD6K19.pdf
  • Besked
Specifikationer for PRNF14FTD6K19
Varenummer PRNF14FTD6K19 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 6.19K OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5451533 pcs Datablad 1.PRNF14FTD6K19.pdf2.PRNF14FTD6K19.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 6.19 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial, Radial Bend Andre navne PRN 1/4 T1 6.19K 1% P