RAVF102DJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF102DJT100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RAVF102DJT100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0404
Dataark: 1.RAVF102DJT100R.pdf2.RAVF102DJT100R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RAVF102DJT100R
Varenummer RAVF102DJT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0404 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13265918 pcs Datablad 1.RAVF102DJT100R.pdf2.RAVF102DJT100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serie RAVF Modstand-Ratio-Drift -
Modstand Matchende forhold - Modstand (ohm) 100
Strøm pr. Element 62.5mW Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0404 (1010 Metric), Convex Andre navne RAV 102D 100 5% R