RC12KT3M30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KT3M30 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RC12KT3M30
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 3.3M OHM 1/2W 10% AXIAL
Dataark: 1.RC12KT3M30.pdf2.RC12KT3M30.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RC12KT3M30
Varenummer RC12KT3M30 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 3.3M OHM 1/2W 10% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 908168 pcs Datablad 1.RC12KT3M30.pdf2.RC12KT3M30.pdf
Tolerance ±10% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serie RC Modstand 3.3 MOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RC 1/2 3.3M 10% R