RC14JB430K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB430K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RC14JB430K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 430K OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.RC14JB430K.pdf2.RC14JB430K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RC14JB430K
Varenummer RC14JB430K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 430K OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 950724 pcs Datablad 1.RC14JB430K.pdf2.RC14JB430K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie RC Modstand 430 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RC 1/4 430K 5% A