RC14JB470R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB470R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RC14JB470R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 470 OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.RC14JB470R.pdf2.RC14JB470R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RC14JB470R
Varenummer RC14JB470R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 470 OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 196935 pcs Datablad 1.RC14JB470R.pdf2.RC14JB470R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie RC Modstand 470 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Bulk