RC14KT820R
Produkt oversigt
Varenummer: RC14KT820R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 820 OHM 1/4W 10% AXIAL
Dataark: 1.RC14KT820R.pdf2.RC14KT820R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RC14KT820R
Varenummer RC14KT820R Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beskrivelse RES 820 OHM 1/4W 10% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1034111 pcs Datablad 1.RC14KT820R.pdf2.RC14KT820R.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 0.25W, 1/4W
Spænding - Opdeling Axial Tykkelse (Max) -
Størrelse / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serie RC
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarisering Axial
Andre navne RC 1/4 820 10% R