RMCF1206FG511K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FG511K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RMCF1206FG511K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 511K OHM 1% 1/4W 1206
Dataark: 1.RMCF1206FG511K.pdf2.RMCF1206FG511K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RMCF1206FG511K
Varenummer RMCF1206FG511K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 511K OHM 1% 1/4W 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24135101 pcs Datablad 1.RMCF1206FG511K.pdf2.RMCF1206FG511K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 1206 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie RMCF Modstand 511 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Andre navne RMC 1/8 511K 1% G