RMCF1206FG511R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FG511R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RMCF1206FG511R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 511 OHM 1% 1/4W 1206
Dataark: 1.RMCF1206FG511R.pdf2.RMCF1206FG511R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RMCF1206FG511R
Varenummer RMCF1206FG511R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 511 OHM 1% 1/4W 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25201768 pcs Datablad 1.RMCF1206FG511R.pdf2.RMCF1206FG511R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 1206 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie RMCF Modstand 511 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Andre navne RMC 1/8 511 1% G