RMCF1206FT698K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT698K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RMCF1206FT698K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 698K OHM 1% 1/4W 1206
Dataark: 1.RMCF1206FT698K.pdf2.RMCF1206FT698K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RMCF1206FT698K
Varenummer RMCF1206FT698K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 698K OHM 1% 1/4W 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18338085 pcs Datablad 1.RMCF1206FT698K.pdf2.RMCF1206FT698K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 1206 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie RMCF Modstand 698 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Andre navne RMCF 1/8 698K 1% R