RMCF1210FT23K2
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1210FT23K2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RMCF1210FT23K2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES SMD 23.2K OHM 1% 1/3W 1210
Dataark: 1.RMCF1210FT23K2.pdf2.RMCF1210FT23K2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RMCF1210FT23K2
Varenummer RMCF1210FT23K2 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beskrivelse RES SMD 23.2K OHM 1% 1/3W 1210 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5830176 pcs Datablad 1.RMCF1210FT23K2.pdf2.RMCF1210FT23K2.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 0.333W, 1/3W
Spænding - Opdeling 1210 Tykkelse (Max) ±100ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie RMCF
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarisering 1210 (3225 Metric)
Andre navne RMC 1/4 23.2K 1% R