RMCF1210FT23K7
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1210FT23K7 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RMCF1210FT23K7
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES SMD 23.7K OHM 1% 1/3W 1210
Dataark: 1.RMCF1210FT23K7.pdf2.RMCF1210FT23K7.pdf
  • Besked
Specifikationer for RMCF1210FT23K7
Varenummer RMCF1210FT23K7 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beskrivelse RES SMD 23.7K OHM 1% 1/3W 1210 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4875412 pcs Datablad 1.RMCF1210FT23K7.pdf2.RMCF1210FT23K7.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 0.333W, 1/3W
Spænding - Opdeling 1210 Tykkelse (Max) ±100ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie RMCF
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarisering 1210 (3225 Metric)
Andre navne RMC 1/4 23.7K 1% R