RMCF1210FT357R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT357R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RMCF1210FT357R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 357 OHM 1% 1/2W 1210
Dataark: 1.RMCF1210FT357R.pdf2.RMCF1210FT357R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
8000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RMCF1210FT357R
Varenummer RMCF1210FT357R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 357 OHM 1% 1/2W 1210 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4571350 pcs Datablad 1.RMCF1210FT357R.pdf2.RMCF1210FT357R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie RMCF Modstand 357 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric) Andre navne RMC 1/4 357 1% R