RMCF2010FT2R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT2R80 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RMCF2010FT2R80
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.8 OHM 1% 3/4W 2010
Dataark: 1.RMCF2010FT2R80.pdf2.RMCF2010FT2R80.pdf
  • Besked
Specifikationer for RMCF2010FT2R80
Varenummer RMCF2010FT2R80 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.8 OHM 1% 3/4W 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2610771 pcs Datablad 1.RMCF2010FT2R80.pdf2.RMCF2010FT2R80.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±400ppm/°C
Leverandør Device Package 2010 Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie RMCF Modstand 2.8 Ohms
Power (Watts) 0.75W, 3/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2010 (5025 Metric) Andre navne RMC 1/2 2.8 1% R