RMCF2512FT23K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT23K2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RMCF2512FT23K2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 23.2K OHM 1% 1W 2512
Dataark: 1.RMCF2512FT23K2.pdf2.RMCF2512FT23K2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RMCF2512FT23K2
Varenummer RMCF2512FT23K2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 23.2K OHM 1% 1W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2075892 pcs Datablad 1.RMCF2512FT23K2.pdf2.RMCF2512FT23K2.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serie RMCF Modstand 23.2 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Andre navne RMC 1 23.2K 1% R